Firma windykacyjna

Jako firma windykacyjna, nie ograniczamy się tylko dzwonienia i wysyłania nawet najbardziej profesjonalnych listów. Bogate doświadczenie w branży pokazało, że kontakt osobisty poprawia komunikację i skuteczność windykacji. Dlatego WOLF ma jeden z najwyższych współczynników odzysku w branży.

Skuteczna firma windykacyjna

Każdy przypadek należy rozpatrzyć pod względem merytorycznym, aby zapewnić indywidualne rozwiązanie. Współpracujemy z Tobą, naszym klientem, aby uzyskać jak najlepszy wynik, dzięki naszym usługom windykacyjnym. To, czy chcesz utrzymywać relacje z dłużnikiem, jest kluczowym czynnikiem w naszych metodach windykacji. Wybierając firmę windykacyjną zadbaj o stałą cenę, bez ukrytych opłat, przedstawienie planu na szybkie podjęcie działań, jasne określenie czy dług jest do odzyskania. Ważne są rekomendacje klientów.

firma windykacyjna

Opracowujemy pełny profil finansowy, w tym weryfikacja majątku i adresu dłużnika. Jest to jeden z kluczowych czynników, który sprawia, że ​​nasz wskaźnik odzysku znacznie przewyższa standardy branżowe. Jednak w przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów, jeśli uznamy, że Twoja sytuacja jest nie do naprawienia, poinformujemy Cię o tym.